KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553191
nr 1555 3191
Ola Harje, vinterlandskap med hus och rådjur. Signerad. Olja på duk, 49x69 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:47:59
100 kr
150 kr